Už před časem unikla informace o tom, že Kawasaki představí novou generaci legendárního UTV Mule. Moc informací ale nemáme, snad jen, že má mít ve svých útrobách čtyřtakt o objemu 999ccm. 

Tahle bestie vznikla na Novém Zélandu a na první pohled vypadá, že zatraceně pojede. Nejde jen o jednoduchou výměnu motoru, kteoru jsme už párkrát viděli, ale je tu něco navíc. 

Po poctivém testu nového cestovního endura od CFMOTO tu pro vás máme dost živé dojmy přímo z prvních jízd na obou novinkách pro letošní rok. Tak se pohodlně usaďte a jedem!

Ještě ani nemáme vybalené kufry z Istanbulu, kde proběhlo první testování nového CFMOTO CL-X700 Adventure a už je tu první video, na kteérm můžete nasát atmosféru akce a hlavně se podívat na motorku, která se nebojí ani terénu. Test pro vás už chystáme. 

Voda je čím dál větší problém na celém světě a je mnoho zemí, které trpí jejím nedostatkem. Jedním z řešení je mobilní čistička vody, kterou postavili v Israeli. Jejím základem a hlavní částí je Polaris Ranger, který na sobě nese složité filtrovací zařízení, které dokáže kdekoliv v terénu vyrobit pitnou vodu třeba z vody z rybníka, nebo louže. Jak to funguje se podívejte na videu. 

V testu jsme vám představili revoluční čtyřkolku od Can-am. Podívejte se na zajímavé video, které ukazuje pár dalších detailů.

Porsche Cayenne většina fanoušků odsoudila k jízdě po dálnici, nebo jako auto pro pozéry do města. Porsche ale ukazuje, že se terénu pořád nebojí a dokazuje to videem, na kterém můžete vidět, co všechno oblébené SUV zvládne!

Pokud chcete kvalitní dětskou čtyřkolku, moc velký výběr nemáte. Teď je tu ale novinka od CFMOTO, která zatraceně dobře vypadá. My jsme jí dali do ruky malému závodníkovi, který jí pořádně prohnal. Co malý jednoválec umí se podívejte na videu. 

Smutná zpráva ochromila dakarské depo. ve včerejší etapě srazil kamion diváka, který po několika hodinách svým zraněním podlehl. Naneštěstí byl za volantem Aleš Loprais, který si jel s pohodlným náskokem pro své premiérové vítězství na Dakaru. Z pochopitelných důvodů ale ze závodu odstoupil. Jak celou situaci vidí sám aleš se můžete podívat na videu. 

Je to sice už pár měsíců, co skončil největší čtyřkolkářský podnik, který naše tratě kdy zažily, ale jak se říká, na dobré věci si stojí za to počkat. No a dočkali jsme se parádního videa, který ukazuje, jak si vedl český reprezentační tým.