Po Polarisu představila modely pro sezónu 2023 i Yamaha. Značka s ladičkami ve znaku se stejně jako Polaris soustředila hlavně na design a image svých strojů. Dobrá zpráva je, že z nabídky nezmizely oblíbené sportky, protože Yamaha už je jedna z posledních značek, která sportovní čtyřkolky nabízí. 

Pokud ovládáte Francoužštinu, nebo angličtinu, podívejte se na zajímavé video o tom, jak Rangery pomáhají v práci dobrovolnicím, které se starají o zvířata s hodně pohnutými osudy. 

Polaris představuje svoji modelovou řadu pro rok 2023 s působivým množstvím inovací, vylepšenou kvalitou a novými barvami u modelů RANGER, RZR, General a Sportsman. 

Jak jste mohli vidět třeba na našem posledním testu, tak pohodlí a komfortní prvky jsou v těchto strojích na čím dál vyšší úrovni. Pracovní, ale i sportovnější UTV nicméně pořád vypadají jako náklaďáček, nebo bugyna. No a proč je tedy nezkusili přiblížit současnému trendu SUV při zachování vlastností a výkonů v terénu?

UTVčka jsou tak trochu přehlížená kategorie. Není s nimi moc srandy a slouží hlavně k práci. Nejen proto si většinou titulní strany časopisů nevyslouží. Rozhodně to ale není oprávněné, tyhle mašiny jsou k nezaplacení!

Polaris se dlouhodobě účastní nejslavnějšího etapového závodu ve spolupráci s profesionálním teamem Extremeplus. Pro letošek představil Polaris novou generaci modelu RZR, která je doslova předurčená k závodění na Dakaru, takže není žádným překvapením, že Polaris právě oznámil prodloužení spolupráce s teamem a účast na Dakaru v roce 2023. 

CFMOTO je suverénně nejprodávanější značkou čtyřkolek u nás. Každoročně přibyde na naše a Slovenské silnice a polňačky tisíce nových strojů, takže se trochu divím, že se jejich majitelé zatím neměli možnost organizovaně setkat. 

Mitsubishi Motors Corporation (dále jen Mitsubishi Motors) oznámila, že m Mitsubishi Ralliart, který se zúčastní rallyové soutěže Asia Cross Country Rally (AXCR) 2022 s technickou podporou Mitsubishi Motors, ve dnech 27. a 28. června na terénní trati v Thajsku absolvoval zatěžkávací zkoušky rallyového speciálu Triton, a potvrdil tak hladký průběh příprav na uvedený rallyový podnik.

Představovat Land Cruiser je asi zbytečné. Z původně superodolného offrodu se stal velký a luxusní superodolný offroad, který stále nemá o své zákazníky nouze. I jeho nová generace bude dostupná v Evropě a to hned v limitované edici Matt Black se spoustou zajímavých doplňků a detailů.

CFMOTO
300SR
Sportovní motorka kategorie A2 v italském designu
Cena 102 990,-
www.cfmoto.cz
CFMOTO
650MT
Bestseller ze společné dílny CFMOTO a KTM
Ceny od 149 990,-
www.cfmoto.cz
Záruka
5 let

na všechny stroje
CFMOTO
www.journeyman.cz
CFMOTO
GLADIATOR
Z1000
SPORT
Agresivní budoucnost na dosah ruky!
www.cfmoto.cz
CFMOTO
300SR
Sportovní motorka kategorie A2 v italském designu
Cena 102 990,-
www.cfmoto.cz