Značka CFMOTO (společnost Zhejiang CFMOTO Power Co., Ltd.) v lednu 2024 oznámila definitivní dokončení 100% akvizice francouzské společnosti GOES. Cílem této akvizice bylo využít GOES k doplnění svého produktového portfolia offroadových vozidel. Vzájemné spojení vzešlo z potřeby požadavků zákazníků, čímž se nerozšířilo pouze portfolio produktů, ale optimalizovala se i globální distribuční síť.

tut

Francouzská značka GOES za roky výzkumu, vývoje a působení dostala kvalitu svých produktů na světovou úroveň, čímž se zařadila do skupiny lídrů na trhu v segmentu terénních čtyřkolek. Dnes je součástí nejen evropského, ale i celosvětového trhu. Jen v Evropě disponuje s více než 1240 prodejními místy ve většině evropských států.

1

Autorizovaný distributor GOES pro ČR a SR se stal JOURNEYMAN CZ s.r.o.

Firma Journeyman CZ se pyšní více než 20 letými zkušenostmi v oboru čtyřkolek. Společnost se již před mnoha lety stala největším hráčem a lídrem na českém a slovenském trhu se značkou CFMOTO, a tak zákazníkům nabízí nejen výjimečné produkty, ale také odbornou technickou podporu, rozsáhlé sklady na náhradní díly, příslušenství a samozřejmostí je servis a servisní poradenství. Bylo logickým krokem, že s akvizicí společnosti GOES se jeden z největších a nejzkušenějších světových importérů značky CFMOTO (TOP10) JOURNEYMAN CZ s.r.o. stane oficiálním distributorem značky GOES pro ČR a SR. 

8

Komplexní síť autorizovaných prodejců v ČR/SR

S Journeyman CZ s.r.o., jako novým importérem značky GOES, zákazníci získávají zaručené a spolehlivé zázemí nejen na samotné centrále společnosti, ale především v komplexně vybudované síti autorizovaných prodejců v obou našich zemích. Prakticky všichni prodejci CFMOTO se stali také prodejci GOES. 

Co akvizice přináší spotřebitelům? Zatím dvě kubatury, dvě verze GOES TERROX.

CFMOTO na trh pod značkou GOES uvádí dva zcela nové modely čtyřkolek GOES s označením TERROX 400 a TERROX 500. Obě kubatury jsou okamžitě dostupné na trhu v krátké i dlouhé verzi a nabízejí kvalitní a odolnou techniku s vysokým rádiusem pracovního nasazení. Obě verze jsou homologovány pro dvě osoby.

4

Stroje nesou kvalitativní prvky, na které se vždy mohly a mohou spolehnout i majitelé čtyřkolek CFMOTO.

To nejlepší ze čtyřkolek GOES TERROX 400/500:

 • - Moderní a praktický design do každého prostředí
 • - Platforma skvělých motorů CFMOTO
 • - Řídicí jednotka Bosch / EFI
 • - Kanadský variátor CVTech
 • - Uzávěrky 2WD / 4WD
 • - Naviják / tažné zařízení
 • - Příjemné a intuitivní ovládání
 • - Nízkonákladový provoz
 • - Vysoká míra pracovního zatížení
 • - TERROX 500 má v základu hliníkové disky kol
 • - Exkluzivní záruka, bezplatně rozšířená na 3 roky (spotřebitel i firma)...

7

Ceny:  GOES TERROX 400: od 119 990 CZK / 4 999 EUR (krátká verze)

             GOES TERROX 500: od 129 990 CZK / 5 399 EUR (krátká verze)

Autor: TZ Journeyman