Už počtvrté se majitelé a příznivci značky CFMOTO sjeli do Rožnova pod Radhoštěm, aby se tu setkali s přáteli, vyzkoušeli si novinky v jedné stopě, dozvěděli se něco zajímavého a hlavně se pořádně svezli.

DJI 0063

Rožnov je strategické místo na hranicích se Slovenskem. Dává to smysl s ohledem na to, že import CFMOTO pokrývá obě tyto země. Díky tomu se na sraz sjelo 233 účastníků na 158 motorkách! Slyšet tu byly všechny nářečí Češtiny i Slovenštiny a tak to má být! 

7D2 2354

Po pátečním příjezdu si každý mohl užít luxusně vybaveného kempu s bazénem, ale také vyzkoušet jeden z dvanácti modelů, které tu byly nachystané na testovací jízdy. A že se všechny motorky včetně novinek CFMOTO 450NK, 800NK, 800MT Explore či 700MT, nezastavily celý den. 

7D2 2377

Páteční i sobotní večerní program ve stanu pak okořenili ambasadoři značky CFMOTO se zajímavým programem:

  • Jaroslav Šíma a jeho 100 000 km na 800MT - jak to všechno začalo, jak probíhalo, kde všude se motorka na světě ocitla a co se jí stalo.
  • Veronika Hankocyová a její tým Wonderwomenracing - aby bylo jasné, že ženy umí jezdit na motorce stejně dobře jako muži a jak šlape CFMOTO 300NK v její motoškole.
  • Michal "Indy" Dokoupil všem ukázal, o čem jsou závody TT Isle of Mann a jak často překvapí frekventaty motoškoly na CFMOTO 300SR
  • Marek Slobodník, který je na světě jen jeden. Všichni se těšili na jeho českou premiéru z letošní INDODIESEL NA CESTĚ, která je v jeho podání jedinečná. Když skončila prezentace, nekončil potlesk..7D2 2352

Video

Druhý den čekala na účastníky stokilometrová vyjížďka, kterou snad poprvé doprovázelo slunce. Jelo se na ověřenou trasu do Beskyd. Vyrazilo celkem 106 motorek, což byl už pořádný a zdánlivě nekonečný had.  

DJI 0095

Po vyjížďce měli účastníci možnost shlédnout zajímavé workshopy od Throttle Punks, Motoškoly Kuby Neřely, nebo Helite AIRBAG. Nechyběly také stánky špičkového norského funkčního oblečení Devold, stánku s CFMOTO brand oblečením od prodejce Moto UH a PSI Hubík přivezl rovnou celý prezentační kamion! 

DJI 0074

PSÍ Hubík ve spolupráci s Journeyman bude nově nabízet propracovaný cestovní set CFMOTO, který bude vhodný na motorku i čtyřkolku. 

Samostatnou kapitolou pak byly informace přímo od dovozce. Účastníci srazu se během prezentace dozvěděli informace, které jinak člověk uvidí až na výstavě EICMA 2023. Eduard (obchodní a marketingový ředitel Journeyman CZ ČR/SR) a Honza (obchodní manažer motocyklů CFMOTO) se vrátili z Číny jen pár dní před setkáním a přivezli opravdu velmi žhavé informace. 

DJI 0078

Večer se znovu nesl ve znamení přednášek a dobré zábavy zakončené tombolou, ze které si něco odnesl snad každý.

 

Tak zase za rok!