Sice to není úplně téma pro Quad, ale na druhou stranu je to hodně zajímavý počin od leadera na českém čtyřkolkářském trhu. Na pražské výstavě jste mohli obdivovat funkční koncept nové osmistovky. 

IMG 2675

Čeští a slovenští návštěvníci výstavy měli unikátní možnost si koncept prohlédnout předtím, než se přesunul do muzea CFMOTO v Číně. Jak jste asi poznali, jako základ posloužila letošní novinka, tedy model NK 800, který má ve svých útrobách řadový dvouválec, který už známe z modelu MT a hlavně z KTM Duke.  

IMG 2913

Samotné NK přijde na trh už letos na jaře a i když jde o designově hodně povedený naháč. Koncept CFMOTO NK-C22 zanechal skvělý dojem nejen na obyčejné fanoušky, ale také na přední české jezdce jako jsou Michal Dokoupil, Veronika Hankocyová a Pepa Sršeň. Tito jezdci ocenili nejen jeho futuristický vzhled a designovou inovativnost, ale také jeho výkonnost a pohodlí. Díky svému aerodynamickému designu a vynikajícím jízdním vlastnostem se NK-C22 stává ideální volbou pro ty, kteří hledají motocykl s futuristickým designem, který nabízí maximální komfort a výkon.

IMG 2853

CFMOTO NK-C22 disponuje i řadou úprav, které jej činí ještě zajímavějším a výkonnějším. Mezi ně patří například výkonné LED světlomety s moderním designem, kvalitní odpružení a nastavitelné tlumiče pro lepší ovladatelnost a jízdní komfort. Navíc NK-C22 disponuje moderním systémem řízení, který umožňuje jezdci přizpůsobit jízdní režim podle svých preferencí. Díky těmto úpravám se CFMOTO NK-C22 stává motocyklem s vysokým výkonem, který dokáže nabídnout nejenom jedinečný design, ale také vynikající jízdní vlastnosti.

IMG 2851 preview

IMG 2965

IMG 2854

IMG 2853

IMG 2855

IMG 2874