Magazín Quad - 02-2016

Nový produkt

Sezóna je v plném proudu a my testujeme jak o život! Co třeba takový Can-Am Defender? Nebo je libo nejmenšího Gladiatora X450? Kdo se chce držet striktně asfaltu a přitom vyznává jenom čtyřkolkářské značky, má jasnou volbu – Polaris Slingshot! A pak tu máme ještě Tunis, Albánii či Rumunsko pro ty, co rádi cestují.

Více informací

Tento produkt již není na skladě

79,00 Kč s DPH

Více informací

Can-Am Defender HD10 v prvním testu!

Možná je to náhoda a možná záměr, ale zatímco britská legenda se letos na jaře definitivně odporoučela z automobilového trhu, ta kanadská právě nastupuje do zatím nových vod pracovních side-by-side, kde dosud neohroženě vládl Polaris…

 

 

První rok Gladiatora X450

Když na začátku minulého roku přišla do ČR první čtyřkolka CF Moto Gladiator X450, byla to velká senzace, že český importér dostal důvěru k testování předprodukční novinky, ale taky velká neznámá ať už z hlediska spolehlivosti, nebo jízdních výkonů. Po víc než roce už máme jasno…

 

Stels: Ruská ocel

Rusko je širá země. Žádná jiná není větší. Žádná jiná nenabízí tolik volného prostoru pro ten nejdrsnější offroad. A Rusové už dávno přišli na to, že jízda terénem je velká zábava. Po legendárních autech typu Lada Niva nebo UAZ 469 už mají i svého vlastního výrobce čtyřkolek!

 

Cestopis: Albánský národní park Lurë

Kdo navštívil Albánii, prokazatelně se tam vrátí znovu! To vám zaručuji. Udělal jsem to i já. Tato expedice byla pojata trochu obsáhleji, a to okružní cestou po balkánských zemích: Černá Hora, Albánie, Kosovo, Makedonie. Toto bylo náročnější než předešlá expedice z důvodu nutnosti mít veškeré věci na čtyřkolce po celou dobu expedice. Bez možnosti doplnění výbavy v základním táboře.

7 dalších produktů ve stejné kategorii: