Časopis QUAD

Ať již sportovních či užitkových se rychle rozmohl na starém kontinentu a je stále na vzestupu. Poté co zcela pohltil zemi svého vzniku, tedy Spojené státy, šíří se rychlostí tornáda po celém světě. První čtyřkolky se i u nás rychle zabydlely již v devadesátých letech minulého století. Tehdy to byli pouze jednotlivci, ale dnes se řady vyznavačů ...

Ať již sportovních či užitkových se rychle rozmohl na starém kontinentu a je stále na vzestupu. Poté co zcela pohltil zemi svého vzniku, tedy Spojené státy, šíří se rychlostí tornáda po celém světě. První čtyřkolky se i u nás rychle zabydlely již v devadesátých letech minulého století. Tehdy to byli pouze jednotlivci, ale dnes se řady vyznavačů těchto terénních samohybů rozrostly na tisíce, i spíše již desetitisíce. Tradici mají setkání a hlavně závody.

Čtyřkolky si našly své uplatnění i v komunálních službách, či jako dopravní prostředek lesníků a záchranářů v horských oblastech. Tam, kde se přes zimu používají sněžné skútry, od jara do podzimu dnes jezdí čtyřkolky. V popředí prodejů a technického vývoje stále stojí renomované americké a japonské značky, ale na trhu si již svoje neoddiskutovatelné místo našly levnější a stále kvalitnější alternativy z Taiwanu, Koreje nebo Číny.

Jak se budou nadále prosazovat a jak obstojí v tvrdé konkurenci? To můžete spolu s námi sledovat právě na stránkách jedinečného magazínu OffROAD Quad! A nejen to. Mimo klasických testů různých značek a provedení vám pravidelně přinášíme komentáře a fotky ze závodů, reportáže z dobrodružných výprav a informace o příslušenství a životním stylu, který dnes ke Quadům & ATV bez pochyby patří. 


Úzce je se čtyřkolkami spojena i jejich letní a zimní alternativa, tedy vodní a sněžné skútry, kterým se snažíme sezónně také věnovat. V magazínu najdete recenze na příslušenství a oblečení a stranou nezůstanou staré dobré enduro a krosové motocykly, neboť právě většina dnešních jezdců na čtyřkolkách je odchována na jednostopých terénních motorkách a dodnes obě dvě tyto disciplíny kombinují.

Kromě toho vznikly a stále vznikají v rámci časopisu nové rubriky, které mají více zapojit čtenáře do dění čtyřkolkového světa a ještě víc jim magazín Quad přiblížit. Stejně tak se snažíme maximálně provázat obsahovou stránku s potřebami inzerentů, tak aby aktuální novinky a nabídky byly vždy maximálně rychle dostupné pro všechny naše čtenáře. Věříme, že i nadále bude tento jediný seriózní magazín o čtyřkolkách na území České a Slovenské republiky přinášet radost jak inzertním partnerům, tak i široké čtenářské základně, která ví co chce a má svůj styl!

Zobrazit

Časopis QUAD Počet produktů: 5

Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek
Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek